Oud-exposanten

Het is ondoenlijk om een volledig overzicht te geven van alle exposanten die ooit in deze galerie hebben geëxposeerd.

Wel willen we u graag een impressie geven door middel van onderstaande lijst. Mist u namen (of u zelf)? Laat het even weten.

A

Patricia Aarts (Rotterdam), Hans Andringa (Rotterdam)

B

Tanneke Barendrecht (Rotterdam), Bob Barry (Brooklyn, VS), Richard Beek (Middelburg), Robert-Paul van Beets (Voorburg), Arie de Bie (Schiedam), Merel Beijersbergen (Den Haag), Wijke v.d. Bij (Grouw), Minke Blom (Spijkenisse), Hans v.d. Boogaard (Zwanenburg), Günther Borst (Den Haag), Dick Bouman (Nieuw-Beijerland), Tim Bovenberg (Brielle), Tanja Boxman (Vlaardingen), Anette Braad (Vlaardingen), Alma Brevo (Rotterdam), Theo Briggeman (Culemborg),  Peter Britsia (Delft), Netty Broeder (Hilvarenbeek), Ina de Bruin (Rotterdam), Rien de Bruin (Rotterdam), Ine v. Buren (Dordrecht)

C

Magda Carels (Berkel en Rodenrijs), B. Carlier (Abbenbroek), Helen Corral (Den Haag), Aimée Crince le Roy (?)

D

Otto Dicke (overleden), Krijn v. Driel (Brielle), Niek v. Driel (Rotterdam), Pieter Drift (Rotterdam)

E

Carla Einwachter (Vlaardingen)

F

Helene Ferdinand (Spijkenisse), Wim Frayhoven (Leidschendam), Bep Frenzel (Krimpen a.d. IJssel)

G

Emy v. Geel , Jacqueline van der Geer (Rotterdam), Jorine Giezen (Rotterdam), Nel Gram (Almere), Richard Groenendaal (Vierpolders), Arie de Groot (Rotterdam), Frans de Groot (overleden), Lies Gualtherie v. Weezel (Zeist)

H

Monique van Haasteren (Overasselt), Stephen F. Head (Brooklyn), J. Heeneman (Den Haag), Gerrie Hemming (Hoogwoud), Joke Hendriks (Nieuw-Beijerland), Arthur v.d. Hoek (Dordrecht), Reineke Hollander (Brooklyn, VS), Edd de Hooge (Rhoon), C. Hooijkaas (Rotterdam), Anton Hoornweg (Hoogvliet), Suze Hordijk-van Beesten (Tinte), Leo Huijg (Rotterdam), Joop Hulskamp (Amsterdam)

I

A.J. Ibrahim

J

Anna Jager (Tournecoupe, F), Harald-Jean Jassoy (Goedereede), Robert de Jong (Rotterdam), Theo Jordans (Groede)

K

Cynthia Kaufman (Sea Cliff, VS), Ton v. Kesteren (Hoorn), Pieter Keuning  Maaike Klein (Haulerwijk), Frans v. Klingeren (Zwaag), Ab Knupker , Marijke Koch (Berkel en Rodenrijs), Karen Kommer (Den Haag), Marianne Koning (Rotterdam), Alexander Korsmit, Steven Kost (Bussum), Anke Kuypers (Boelenslaan)

L

Reina Lam (Utrecht), Wil Landsaat (Rotterdam), Freddy de Lange (Rotterdam), Henny van Leeuwen (Schiedam), Harry Lenferink (Tubbergen), Kees Lesuis (Vlaardingen), Iet Lievaart (Brielle), Dik F. Liu (Brooklyn)

M

Maik, Evert Maliangkay (Rotterdam), Hans Markveldt (Den Haag), Peter Marges (Den Haag), Marijs (Bussum), Gustav Meist (Amsterdam), Truus Menger (?), Gerard Menken (Kloetinge), Arie Meuldijk (Geervliet), Tjalling v.d. Meulen (overleden), Piet Middelhoek (Brielle), Jozef van Mierlo (Groede), Mien Minnaar (Rotterdam), Marten Molema  Marcel Molenaar (Den Haag), Reynier de Muijnck (Goes)

N

Nellie van Nieuwenhuijzen (Lewedorp)

O

Leo v. Oudheusden (Didam)

P

Hannie Peters (Weurt), Thea Petiet (Rotterdam), Anna Pinto (Hoboken, VS), Tom Pollack (Hoboken, VS), Anne Pool (Dordrecht), Leendert v.d. Pool (Middelburg), Prunier (Kortgene)

R

Jerry v.d. Raaf (Numansdorp), Ronald Raaijmakers (Den Haag), Marita Reijerkerk (Rotterdam), Peter de Rijcke (Hoorn), Inge v. Rijn (Zwartewaal), Angeline Rosendaal (Vierpolders), Liz Rudey (New York, VS)

S

Johan Sellenraad (New York), Toos Schellart (Rotterdam), Anneke Schipper (Middelburg), Marjoke Schulten (Rotterdam), Marja v. Seters (Dordrecht), Ben Sikken (Spijkenisse), Reina Snip (Hilversum), Gerard v. Soest (Schiedam), Marita Staf (Dordrecht), Jeanne Suijker (Vlaardingen)

T

Henk Tas (Rotterdam), Anne van Toor (Rotterdam), Peter Trouwborst (Rotterdam)

V

R. Vaandrager (Hoogvliet), Meint v.d. Velde (Grouw), Irene Verbeek (Garnwerd), Yvonne Visser (Hellevoetsluis), Yvonne van der Vorst (Vlissingen), Helene de Vos (Capelle a.d. IJssel)

W

Maarten Walters (Hellevoetsluis), Lijnie Way (Poortugaal), Eleanor Winters (Brooklyn, VS), Franscz Witte (Ransdaal), Jan Wolffers (Kapelle)

Z

Niko v. Zuilen (Barendrecht), e.a.